DJANGO BATES’ Belovèd ir Lithuanian JJazz Ensemble

Įvykis

Warning: Illegal string offset 'file' in /home/aislt/domains/manogidas.lt/public_html/wp-content/themes/turizmas/single.php on line 126

DJANGO BATES’ Belovèd ir Lithuanian JJazz Ensemble

Renginys iš festivalio:

Vilnius Mama JAZZ 2018

DJANGO BATES’ Belovèd

JUNGTINĖ KARALYSTĖ


Django Bates – p

Petter Eldh – db

Peter Bruun – dr


Britų kompozitorius, multi-instumentininkas, grupių įkūrėjas ir dėstytojas Django Bates kartu su švedų bosistu Petter Eldh ir danų būgnininku Peter Bruun į festivalį Vilnius Mama Jazz atvyksta pristatyti naujausio savo projekto „Belovèd“ albumo „The Study of Touch“.

Kūrinys „The Study of Touch“, pagal kurį vėliau pavadintas ir sukonstruotas visas albumas, buvo atliktas įvairiausiuose kontekstuose (premjera įvyko Royal Albert Hall). Django Bates sako, kad atlikus šį kūrinį, apėmė noras jį dokumentuoti. „The Study of Touch“ pasirodė esantis tinkamu pavadinimu ir visam albumui, taigi grupė nusprendė kurti dėmenis aplink jį, siekdami pasakoti vieningą istoriją. Tai galėjo būti nauji ir seni kūriniai, Django Bates tai visai nesvarbu. Svarbiausia – kad muzika būtų gyva ir visada kistų.

Pats Bates teigia, kad projekte „Belovèd“ groja daugiau, nei kitose savo grupėse, kurių sudėtys žymiai skaitlingesnės. Trio atveju – nei vienas garsas nepaklysta, viskas yra išgirsta. „Viskas, ką aš groju turi reikšmę“ – teigia kūrėjas ir prideda – „Tai, ką Peter ir Petter atneša į šią muziką yra atsisakymas groti tai, ką aš parašiau. Suvokimas, kad tai gali būti geriausias būdas kurti, dažnai tampa iššūkiu kompozitoriui, tačiau tai kažkodėl veikia.“ Bates leidžia kompozicijose skleistis visiems trio sluoksniams: ne tik instrumentiniams, bet ir asmenybiniams.


Lithuanian JJazz Ensemble

LIETUVA


„Lithuanian JJazz Ensemble“ – 17-iolikos profesionalių džiazo muzikantų Big Band'as: suburtas trombonininko, kompozitoriaus bei aranžuotojo Jievaro Jasinskio. Kolektyvas debiutavo 2017 metais „Broma Jazz“ festivalyje, Kėdainiuose. Naujajame orkestre skambėjo Jievaro Jasinskio, Liutauro Janušaičio kompozicijos bei Dorotėjos Būdaitės dainos. „Lithuanian JJazz Ensamble“ scenoje jau pasirodė su vokaliniu ansambliu „The Backs“ bei atlikėja Vytaute Pupšyte.

Artimiausiuose kolektyvo planuose: pasirodymas „Vilnius Mama Jazz“ festivalyje bei 2019 metais išeisiantis, jau įrašytas debiutinis orkestro albumas.


Vytautė Pupšytė – voc

Tomas Botyrius – as

Leonardas Pilkauskas – as

Liutauras Janušaitis – ts

Tomas Razmus – ts

Simonas Šipavičius – bs

Jievaras Jasinskis – tb

Albinas Gražulis – tb

Valentas Marozas – tb

Laurynas Lapė – tr

Audrius Zalcas – tr

Valerijus Ramoška – tr

Mindaugas Vadoklis – tr

Tomas Dičiūnas – p

Pranas Kentra – g

Arman Isojan – db

Domantas Razmus – dr

Kontaktai
DJANGO BATES’ Belovèd ir Lithuanian JJazz Ensemble
J. Basanavičiaus g. 13, Vilnius
+370 52620552
www.rusdrama.lt
Laikas
2018.11.15 / 19:00
Įvertinimas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
Komentarai Rašyti