Duo Unicum – koncertinės kanklės/keltiška arfa

Įvykis

Warning: Illegal string offset 'file' in /home/aislt/domains/manogidas.lt/public_html/wp-content/themes/turizmas/single.php on line 126

Duo Unicum – koncertinės kanklės/keltiška arfa

„DUO UNICUM": Koncertinės kanklės / keltiška arfa

Koncertinės kanklės ir keltiška arfa - retai scenoje matomi ir girdimi muzikos instrumentai. Juos apjungė jaunystės draugės, šiandien jau profesionalios ir žinomos atlikėjos, Giedrė Šiaulytė (arfa/Vokietija) bei Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (kanklės/Lietuva).

Spalio 19 d., 19.00 val., White Piano Hall "Duo Unicum" kompaktinės plokštelės "Impressio" pristatymo koncertas. Skambės ne tik instrumentinė muzika. Ją šokio kalba papasakos multi - menininkė Viltė Kazlauskaitė.

Programoje lietuvių ir keltų tautų melodijos, nacionalinių kompozitorių kūriniai, baroko bei klasicizmo epochų, o taip pat ir šių laikų kompozicijos.


INGRIDA SPALINSKAITĖ – KURIENĖ (koncertinės kanklės) augo profesionalių muzikantų šeimoje. Pati kankliuoti pradėjo būdama septynerių. Klaipėdoje mokėsi J. Kačinsko muzikos mokykloje bei St. Šimkaus konservatorijoje. Vilniuje, Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje, užbaigė bakalauro ir magistro studijas, stažavosi Suomijoje, Helsinkio Muzikos Akademijoje, kantelių klasėje. Atlikėja yra respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. 2010 m. baigė mušamųjų instrumentų atlikėjo bakalauro studijas LMTA, dirbo Kauno miesto simfoniniame orkestre mušamųjų grupėje, taip pat aktyviai užsiima pedagogine veikla. I. Spalinskaitė-Kurienė yra „Duo Unicum" bei kolektyvo „Lajos" narė, taip pat kanklėmis bei perkusija aktyviai koncertuoja su įvairiais muzikiniais projektais Lietuvoje ir užsienyje.


GIEDRĖ ŠIAULYTĖ (keltiška arfa) yra viena iš nedaugelio šių dienų arfininkių, kuri vieno koncerto metu groja dviem skirtingais instrumentais: „" rašė laikraštyje „Solinger Tageblatt" po solinio jos koncerto Vokietijoje.


Iš pradžių Giedrė mokėsi groti kanklėmis Mažeikiuose ir Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijoje. Būdama trečiame kurse nusprendė kankles iškeisti į arfą ir netrukus jau studijavo Austrijoje Graco muzikos universitete. Po to stažavosi Nacionalinėje Paryžiaus konservatorijoje. Magistrantūros studijų metu Zalcburgo Universitete „Mozarteum" laimėjo konkursą Lenkijos nacionalinio radijo simfoniniame orkestre (Katovicai). Darbą suderino su studijomis. 2011 m. ji baigė „Mozarteum" universitetą su pagyrimu pas garsią Vokietijos arfininkę prof. H. Storck, kurios asistente vėliau dirbo Katovicų muzikos akademijoje. Giedrė Šiaulytė penkerius metus tobulinosi Prancūzijoje pas prof. G. Lorenzini. Muzikė šiuo metu gyvena Vokietijoje, kur daug koncertuoja solo, su įvairiais ansambliais bei orkestrais. Taip pat koncertuoja Lenkijoje, Lietuvoje ir Austrijoje.
Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/duetas_impressio__koncertines_kankles_ir_keltiska_arfa_19788

Kontaktai
Duo Unicum - koncertinės kanklės/keltiška arfa
Trakų g. 9/1, Vilnius
+370 5 2032891
www.piano.lt
Laikas
2018.10.19 / 19:00
Įvertinimas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
Komentarai Rašyti