ESTAS TONNE – Reviving Water

Įvykis

ESTAS TONNE – Reviving Water

VIRSMO VANDUO

Vandenyno valymasis prasideda nuovieno lašo

Apie vandenį galima rašyti be pabaigos. Senovės kultai ir apeigos kreipiasi į vandenį, kaip į vieną iš pačių svarbiausių stichijų ir gyvenimo pagrindą. Paskutinių dešimtmečių moksliniai tyrimai atskleidžia vandens gyvumą ir jo ryšį su kosmosu.

Kiekvienas mes turime savo santykį su vandeniu, paremtą žiniomis ir nuojauta. Todėl, mes norime palikti mūsų šūkį be komentarų, kviesdami Jus užmerkti akis ir sekti ten, kur Vandenyno Valymas Prasideda nuo Vieno Lašo.

Šią kelionę tęsti mes galėsime kartu šalyse ir miestuose , per kuriuos keliaus mūsų turas pašvęstas Vandens virsmo ir atsinaujinimo jėgai.

Estas Tonne – tai muzikantas, savo didžiuliu veržlumu ir šviesa laužantis visas pramogų verslo taisykles. Muzikantas, kuriam muzika ne tikslas, o įrankis , išlaisvinantis žmogaus galimybes pažinti save ir supančią aplinką.

Keliaudamas per nesuskaičiuojamą skaičių šalių ir kontinentų , Estas Tonne atrasdavo savo bendrumą su viena ar kita kultūra, bet niekada savęs nepriskyrė nei vienai iš jų, pasirinkdamas laisvę ir pasaulio įvairumą. Todėl jo muzika yra pačių įvairiausių meninių požiūrių atspindys. Klasikinė forma, flamenko technika, romų šaknys, lotynų Amerikos tradicijų ypatumai, elektroninė muzika, beveik nepastebimai persiliejanti iš vieno į kitą, stebina kiekviename pasirodyme.

Visas šis emocijos grožis , per mūsų priėmimą, gali tapti ne tik stipriu estetiniu patyrimu, bet ir budinančia savęs ir pasaulio pažinimo pradžia.

Džosef „Pepe“ Danza- tai absoliutus šios kartos muzikų fenomenas, kuris ištirpdo geografines ir muzikines sienas tarp Rytų ir Vakarų per gilų tradicijų pažinimą. Pepe, kilimo iš Urugvajaus, gyveno, mokėsi ir muzikavo Lotynų Amerikoje, USA, Europoje, Azijoje, Japonijoje, Afrikoje ir Indonezijoje. Daugelis jį vadina „Pasaulio muzikos įsikūnijimu“ ir „Ekstremaliu multiinstrumentalistu“. Jo instrumentų kolekcijoje apie 300 įvairiausių instrumentų, surinktų iš viso pasaulio- nuo perkusijos ir dvasingų iki stygų ir praktiškai nežinomų , iki keleto visiškai nepakartojamų sukurtų asmeniškai jam.

Jis buvo nominuotas daugybei apdovanojimų kaip atlikėjas, kompozitorius ir prodiuseris, įskaitant Džessi premiją 2009 metais kaip teatro muzikos kompozitorius. Per nesuskaičiuojamą skaičių pasirodymų visame pasaulyje jis scena dalijosi su tokiais žymiais muzikantais , kaip Ani DiFranko, Vankuverio simfoninis orkestras, Tom Jones, David Lindli. Buvo vienas iš artimiausių Dalai Lamos mokinių.

Šalia didžiulio muzikinio aktyvumo, jis moko meditacijos, dzen, dzen- budizmo ir harmoningai sujungia šią veiklą per darbą su balsu, mantromis ir garso gydomosiomis savybėmis.

Netanel Goldberg- nuostabus Izraelio dainininkas valdantis ypač retą ( kontrtenoro) balsą ir apjungiantis Artimųjų Rytų senovės vokalines technikas su Pasaulio poezija ir eilėmis , kurias kuria tiesiog čia ir dabar.

Gimęs kantoriaus šeimoje Natanel augo tradicinių religinių giesmių giedojimo aplinkoje ir būdamas aštuonerių pats giedojo sinagogoje. Pastaruosius aštuonerius metus Netanel klesti savo erdvėje improvizuodamas Artimųjų rytų vokalinę kultūrą, skaito poeziją , dažnai gyvo atlikimo metu kuria savąją poeziją, praktikuoja alternatyvias maldas ir gydomąjį dainavimą.

2012 metais Netanel tapo vokalinės grupės „ Sumsum Gypsy Troupe“ vokalistu, su kuria gastroliuoja Europoje, Izraelyje ir Australijoje. Jis taip pat yra muzikinio projekto „Come however you are“ įkūrėjas ir prodiuseris. Šis projektas studijuoja didžiojo sifu poeto Džalaladdino Rumi kūrybą.

Kontaktai
ESTAS TONNE - Reviving Water
Vilniaus g. 6/14, Vilnius
+370 5 2618828 / 2618707
www.lvso.lt
Laikas
2017.10.08 / 19:00
Įvertinimas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
Komentarai Rašyti