Laisvės gynėjų dienai „Brangiau už gyvenimą“

Įvykis

Laisvės gynėjų dienai „Brangiau už gyvenimą“

Laisvės gynėjų dienos išvakarėse kviečiame į Lietuvos kariuomenės orkestro koncertą Nacionalinėje bibliotekoje. Programoje skambės lietuvių ir pasaulio kompozitorių kūriniai pučiamųjų orkestrui.
Lietuvos kariuomenės orkestras (LKO) įkurtas 1991 m. rugsėjo 4 d. Šiuo metu orkestrą sudaro 60 profesionalių muzikų. Jiems vadovauja orkestro kapelmeisteris majoras Egidijus Ališauskas, jam talkina dirigentas kapitonas Dainius Pavilionis.
Nuo pat įkūrimo pradžios orkestras bendradarbiauja su kariniais orkestrais iš Europos sąjungos ir NATO šalių, dalyvauja aukščiausio lygio valstybės svečių sutikimo ceremonijose, iškilminguose valstybiniuose renginiuose, Lietuvos kariuomenės oficialiose ceremonijose ir šventėse. Orkestras sėkmingai dalyvavo karinės muzikos festivaliuose ir koncertavo Vokietijoje, Belgijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose, Danijoje, Estijoje, Švedijoje, Čekijoje. Orkestro įrašai skamba per Lietuvos radiją ir televiziją, yra išleistos aštuonios LKO kompaktinės plokštelės, pelnytas ne vienas solidus apdovanojimas.
Orkestro repertuare – Lietuvos ir pasaulio kompozitorių populiari orkestrinė, originali šiuolaikinė muzika ir klasikinių kūrinių aranžuotės.
Koncerte skambės E. Balsio, B. Dvariono, V. Klovos, K. Daugėlos, V. Kernagio, J. Barry, B. Marcello, R. Vagnerio ir kitų kompozitorių kūriniai pučiamųjų orkestrui.
Solistai: Egidijus Ališauskas (birbynė) ir Vytautas Juozapaitis (baritonas).
Laukiame jūsų koncerte.

Kontaktai
Laisvės gynėjų dienai „Brangiau už gyvenimą“
Gedimino pr. 51, Vilnius
+370 52497023, 8 52496129
www.lnb.lt/lnb/index.jsp
Laikas
2018.01.12 / 19:30
Įvertinimas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
Komentarai Rašyti