Metronomy (UK)

Įvykis

Warning: Illegal string offset 'file' in /home/aislt/domains/manogidas.lt/public_html/wp-content/themes/turizmas/single.php on line 126

Metronomy (UK)

Renginys iš festivalio:

Loftas Fest 2018

Britų indietronicos (indie electronicos!) žvaigždės METRONOMY atkeliauja į Vilnių.

Rugsėjo 7 d., penktadienį, Loftas Fest'18 metu.

„Metronomy“ grupę lydi šimtai tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose, milijonai peržiūrų „Youtube“ platformoje ir jau kone dvidešimt metų neblėstantis populiarumas. Nors kolektyvas gyvuoja jau daug metų, tai bus pirmasis „Metronomy“ pasirodymas Lietuvoje, kurio britai nekantriai laukia.

: https://youtu.be/9PnOG67flRA


Bilietus rasi čia: goo.gl/ferW1h
Pirmieji pigiausi bilietai jau prekyboje: 33 €
LDK (kuri taiko nuolaidas visiems LOFTO organizuojamiems renginiams) įsigyti galima čia:goo.gl/AVVe9E

Bilietas į Loftas Fest'18: penktadienis – yra ir bilietas į visą Loftas Fest'18 penktadienio programą.
Amžiaus cenzo nėra. Vaikams iki 8 metų – nemokamai.

LINE UP:
- METRONOMY (UK)
- Carnival Youth (LV)
- Garbanotas Bosistas (LT)

DAUGIAU METRONOMY:
„Metronomy“ yra britų indie elektronikos grupė, susiformavusi 1999-aisiais. Šiuo metu grupę sudaro vokalistas Joseph Mount, saksofonininkas, gitaristas ir klavišininkas Oscar Cash, būgnininkė Anna Prior ir bosinės gitartos viztuozas Gbenga Adelekan.

Instrumentinę elektroninę muziką kurianti Metronomy garsėja ne tik originaliais savitais nu-disco, indietronicos, new wave, indie ir wonky pop stiliaus kūriniais, bet ir tokių atlikėjų bei grupių, kaip Gorillaz, Sebastien Tellier, Franz Ferdinand, Young Knives, Lady Gaga ar Lykke Li remiksais.

Atskiro paminėjimo verti įspūdingi grupės video klipai ir minias gerbėjų užburiantys gyvi jų pasirodymai, kurių metu elektronika maišoma su gyvais instrumentais. Per ilgą gyvavimo laiką britai užsitarnavo ne tik milijonines gerbėjų armijas visame pasaulyje, bet ir susižėrė galybę prestižiškiausių muzikos apdovanojimų bei nominacijų. Jie buvo nominuoti ir kultiniam „Mercury“ prizui, taip pat UK Music Video Awards, NME Awards ir daugeliui kitų.

Kontaktai
Metronomy (UK)
Švitrigailos g. 29, Vilnius
+370 650 93081
Laikas
2018.09.07 18:00 - 08 05:00
Įvertinimas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
Komentarai Rašyti