Nebylova, Raptis, Añazco, Zajančauskaitė

Įvykis

Nebylova, Raptis, Añazco, Zajančauskaitė

Renginys iš festivalio:

Ars SummerFest 2018

Vera NEBYLOVA, violončelė (Rusija)
Andrés AÑAZCO, fortepijonas (Ekvadoras-Austrija)
Programa:
J. Brahms Sonata violončelei ir fortepijonui e-moll Nr. 1, op. 38
J. Offenbach „Jacqueline’s Tears“
J. Bragato „Milontan“

-Pauzė-

Christina RAPTIS, smuikas (Graikija)
Simona ZAJANČAUSKAITĖ, fortepijonas (Lietuva)
Programa:
K. Szymanowski: Sonata smuikui ir fortepijonui d-moll, op. 9
H. Wieniawski: Fantazija smuikui Gounod operos „Faustas" temomis, op. 20

Liepos 7 d. koncertų ciklą Ars SummerFest ACADEMY tęsia violončelininkė Vera Nebylova (Rusija) ir smuikininkė Christina Raptis (Graikija). Programoje skambės romantinės muzikos šedevrai – J. Brahms Sonata violončelei ir fortepijonui e-moll Nr.1, op. 38 bei H. Wieniawski: Fantazija smuikui Gounod operos „Faustas" temomis, op. 20), taip pat J. Offenbach „Jacqueline’s Tears“, J. Bragato „Milontan“ ir XX a. genijaus - K. Szymanowski - Sonata smuikui ir fortepijonui d-moll, op. 9.

Vera Nebylova – tarptautinių konkursų laureatė, Yuri Bashmet jaunimo orkestro Rusijoje narė. Savo muzikinį kelią pradėjusi Kaliningrado S. Rachmaninovo aukštesniojoje muzikos mokykloje, nuo 2017 m. mokosi Briuselio karališkojoje konservatorijoje. Violončelininkė tobulinosi meistriškumo kursuose pas A. Seleznev, K. Rodin, S. Roldugin, R. Dieltiens, taip pat 2015 m. ir 2016 m. dalyvavo ISA vasaros akademijoje Vienoje ir mokėsi pas Jerome Pernoo, Osaba Onczay, Claudio Bohorques ir Romain Garioud.

Christina Raptis debiutavo kaip solistė su Thessaloniki simfoniniu orkestru „Megaron“ koncertų salėje ir nuo to laiko nuolat pasirodo scenoje kaip solistė ir kamerinės muzikos atlikėja. Baigusi Thessaloniki koservatoriją, studijas tęsė Niujorke, Bard koledže, kur greta smuiko studijavo ir matematiką! Christina tobulinosi meistriškumo kursuose pas tokius smuikininkus kaip Daniel Phillips, Phillipe Graphin, Tianwa Yang ir Ariadne Daskalakis. Šiuo metu ji yra Atėnų Nacionalinio simfoninio orkestro akademijos narė ir nuolat pasirodo su orkestru Atėnų „Megaron“ koncertų salėje.
www.ars-summerfest.com

Kontaktai
Nebylova, Raptis, Añazco, Zajančauskaitė
Trakų g. 9/1, Vilnius
+370 5 2032891
www.piano.lt
Laikas
2018.07.07 / 19:00
Įvertinimas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
Komentarai Rašyti