Nightcall. Christian Löffler(life)

Įvykis

Warning: Illegal string offset 'file' in /home/aislt/domains/manogidas.lt/public_html/wp-content/themes/turizmas/single.php on line 126

Nightcall. Christian Löffler(life)

Renginys iš festivalio:

Loftas Fest 2018

Laikas susipažinti su antrosios Loftas Fest'18 nakties programa. Ruoškitės elektroniniam vakarėliui iki ryto. Night is calling!

Pirmasis vardas joje – house ir techno muzikos kūrėjas Christian Löffler iš Vokietijos. Paklausyk: goo.gl/QnJzhs

Rugsėjo 8 d., šeštadienį, Loftas Fest'18 metu.

House ir techno muzikos kūrėjas Christian Löffler nėra tradicinis elektronikos atstovas – jis mėgaujasi sintezatorius derindamas su akustiniais instrumentais ir pats įdainuodamas savo kūrinius. Styginiai, perkusija, mandolinos, marimba ir daug kitų instrumentų jo kūriniuose ne tik randa savo vietą, bet ir tampa intriguojančiu akcentu.

Daugiau info – netrukus!
Bilietai irgi.

Bilietas į Loftas Fest'18: Nightcall bus ir bilietas į visą Loftas Fest'18 šeštadienio programą.

Amžiaus cenzo nėra. Vaikams iki 8 metų - nemokamai.

DAUGIAU APIE CHRISTIAN LÖFFLER:
Christian Löffler kūrinius praturtina ir gamtos motyvai. Vaikinas gyvena ir kuria ant Baltijos jūros kranto, todėl kartais į jo muziką patenka ir jūros ošimas. Nieko nuostabaus, Löffler atrado originalų įrašinėjo metodą: repeticijų metu mikrofonai nebūna išjungiami nė akimirkai, todėl į įrašus vėliau patenka ir žingsniai, barškantys buteliai bei kiti aplinkos garsai.

Kurti muziką Löffler pradėjo vos keturiolikos metų. Augdamas nuobodžiame Greifswald regione Volietijoje, kuriame trūko muzikinės įvairovės, vaikinas elektroninės muzikos pagrindų ėmėsi mokytis pats. Savamokslio pamokos – sekėsi. Neilgai trukus Löffler atrado itin savitą ir originalų stilių, klausytojus užburiantį gyliais, dinamiškais ir spalvingais skambesiais, kurių išskirtinė savybė – įtraukiantis melancholiškumas.

Kontaktai
Nightcall. Christian Löffler(life)
Švitrigailos g. 29, Vilnius
+370 650 93081
Laikas
2018.09.08 / 21:00
Įvertinimas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
Komentarai Rašyti