Pirties akademija

Lankytina vieta

Pirties akademija

Pirties akademija atsirado ankstyvą 2003 m. pavasarį. Pagrindinis tikslas, kad informacija apie pirtį pasiektų kiekvieną besidomintįjį: sukurtas tinklapis www.pirtis.lt, pradėti rengti pirties kultūros seminarai, pirmieji Lietuvoje pirties meistriškumo kursai, seminarai Lietuvos kaimo turizmo sodybų savininkams, kokybiškos pirties statybos konsultaciniai seminarai pirčių statytojams, pirties šventės, pažintiniai renginiai pirtyje firmoms darbuotojų skatinimui ir motyvavimui, galimybė užsakyti profesionalaus pirtininko paslaugą (pasikviesti į savo pirtį).

Populiariname sveikos pirties tradicijas: Mūsų pirtininkus dažnai galima rasti pirties procedūrose, jas užsisakyti gali praktiškai kiekvienas norintis. Renginiuose nevartojame alkoholio, naudojame ekologiškas ir natūralias priemones – eterinius aliejus, medų, molį, žoleles, įvairių medžių ir žolių vantas, pirties gėrimus pagal senovinius lietuviškus receptus (vaistažolių arbatas, pirties kokteilius)

Rengiame pirčių projektus: Kiekvienos pirties projektą turi peržiūrėti praktinės patirties turintis pirtininkas. Jo patarimai puikiai papildo architekto mintį ir leidžia sukurti puikų pirties mikroklimatą ir patogias poilsio sąlygas. Mes siekiame, kad Lietuvoje būtų kuo daugiau kokybiškų pirčių! Daugiau informacijos apie šią veiklą http://pirtis.lt/lt/pirties-akademija/projektavimas

Organizuojame PIRTIES VAKARUS: Labai populiari mūsų paslauga - Pirties vakaras su pirtininku. Kviečiame dalyvauti nedidelėmis grupelėmis: po du, po keturis žmones (iki 10 -12 žmonių). Visas vakaras bus skirtas tik Jums. Kiekvienas iš Jūsų gali gauti individualiai jo organizmui pritaikytas šias procedūras:
• palaipsninį ir malonų prakaitavimo skatinimą nuosaikioje temperatūroje
• vanojimą įvairiomis vantomis, tarp jų ir šviežiomis (žiemą!)
• inhaliacijas natūralių žolelių garais
• vaistingų žolynų arbatą ar gaivinantį „pirties kokteilį"
• masažą Provanso žolelėmis kvepiančiu medumi
• Kūno valymą natūraliais valančiais mišiniais

Visos procedūros kaina yra sutartinė, ji priklauso nuo naudojamų medžiagų kiekio ir laiko. Tačiau ji nekainuos daugiau 200 Lt žmogui, įskaitant ir pirties nuomą (skaičiuota 4 lankytojų grupei). Visose šiose pirtyse procedūras pagal jūsų užsakymą gali organizuoti patyrę Pirties Akademijos kursus baigę ir patirtį turintys pirtininkai. Pirties vakarus noriai užsako organizacijos, rengiančios savo darbuotojams motyvacinius renginius. Tai puiki dovana jaunavedžiams, gera idėja mergvakarių ar bernvakarių orginaliam atšventimui. Kiekvienas vakaras būna suderinamas išanksto atsižvelgiant į jo paskirtį ir būna unikalus.

Kviečiame bendradarbiauti ir renginių organizatorius bei kelionių organizatorius – Vakaras pirtyje pagal lietuviškas tradicijas sudomins ne vieną Jūsų klientą ir garantuos 100procentinį Jūsų pasiūlymo (renginio ar kelionės) pasisekimą.
Kontaktai
Pirties akademija
Naugarduko g. 91-319, Vilnius
+370 5 233 04 67, mob tel. +370 687 11601
www.pirtis.lt
Įvertinimas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars balai 5
Loading...
Komentarai Rašyti