Su meile iš Monmartro

Įvykis

Su meile iš Monmartro

Kovo 8 dieną 19 val. „White Piano Hall“ – romantiškos fortepijono muzikos vakaras „Su meile iš Monmartro“

Y. Tiersenas daugelio pamiltas ir žinomas dėl savo nepakartojamos muzikos kino filmams. Būtent kovo 8-ąją, švenčiant Tarptautinę Moters dieną visoms moterims ir merginoms skambės svajinga muzikinė dovana, kurią pianistas Šarūnas Meškys siųs „Su meile iš Monmartro“, atlikdamas įstabiausius Y. Tierseno kūrinius klavišiniams instrumentams.

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/linkejimai_is_monmartro_18303

ŠARŪNAS MEŠKYS (klavišiniai)

Įprastai atlikėjai pristatomi, išvardinant jų kūrybinius pasiekimus. Tačiau apie šį muziką geriausiai kalba vaizdas: pianistas, skambinantis melancholišką melodiją. Žiemą. Nidoje. Ant tuščio molo…

https://www.youtube.com/watch?v=X7x_DazxGbc

Pianistas, garso režisierius ir žurnalistas Šarūnas Meškys fortepijonu groja nuo mažumės. Jam pažįstamas konkursinis jaudulys ir pergalių skonis, geriausios Europos koncertų salės ir didžiausi šalies orkestrai. O pastaruoju metu klausytojus sužavėjo atlikėjo debiutinis vaizdo klipas, apjungęs stulbinantį Nidos grožį bei šiaurietiškos melancholijos kupiną Yanno Tierseno muziką.
Praėjusiais metais Šarūnas nuskynė šio prancūzų kompozitoriaus konkurso laurus, pelnė geriausio atlikėjo titulą bei laimėjo specialų prizą už išskirtinį pasirodymą.

Programoje skambės Y. Tiersen kūriniai: fortepijoninis ciklas „EUSA“, kompozicijos iš albumo „1994 – 2003“

Renginio trukmė: 1,5 val.

Kontaktai
Su meile iš Monmartro
Trakų g. 9/1, Vilnius
+370 5 2032891
www.piano.lt
Laikas
2018.03.08 / 19:00
Įvertinimas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
Komentarai Rašyti